انرژی خورشیدی-آفتاب الکتریک

مطالب علمی&آموزشی-خبری-دینی-انرژی های نو-برق خورشیدی
 
حضرت سلیمان و بلقیس ملکه ایران
ساعت ۸:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٤/٢٥ : توسط : عبدالرضا صادقی

داستان هدهد وحضرت سلیمان و بلقیس ملکه ایران
هد هد به سلیمان گفت: من در ملک سبا(ایران) زنی را دیدم که بر آنها حکومت میکند. و از هر نعمتی به او داده شده است. و تختی بزرگ دارد..النمل-23
ملکه سبا و قومش را چنین یافتم که بجای الله برای خورشید سجده میکنند (شرک)!! و شیطان اعمالشان را برای آنها آراسته و آنها را از راه راست باز داشته بود.از این رو آنها هدایت نمی یابند.-24
کار شیطان این بود که آنها سجده نکنند برای خدائی که پنهانی ها را در آسمان ها و زمین بیرون میاورد. و آنچه نهان میدارید یا عیان میسازید میداند.25
ملکه گفت آن نامه از طرف سلیمان و سرآغازش بسم الله الرحمن الرحیم است.30
در نامه آمده که بر من برتری نجوئید و مطیعانه به سوی من آئید.31
ملکه ایران گفت:ای سران قوم نظر خود را راجع به این امر به من بگوئید.که من تا کنون بدون مشورت با شما تصمیم قطعی نگرفته ام.32
چون پیک ملکه نزد حضرت سلیمان هدیه آورد.سلیمان گفت مرا به مال مدد میدهید.!!؟ آنچه خدا به من عطا کرده بهتر از آنچه به شما داده است.آری شما به هدیه تان دل خوش هستید.36 سپس ملکه را جنها آوردند و به او گفته شد: وارد کاخ شو. پس چون آنرا دید .پنداشت که وارد نهر آبی شده است .و دامن خود را بالا گرفت تا از آب بگذرد.سلیمان گفت این کاخی سیقلی شده از بلور هاست. ملکه گفت:پروردگارا من به خودم ستم کردم! و اینک با سلیمان تسلیم خداوند.پروردگار جهانیان شدم.النمل-44


 
دشمن اسرائیل دشمن آمریکا
ساعت ٦:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٤/۳ : توسط : عبدالرضا صادقی
نخست وزیر اسرائیل ادامه داد: هنگامی که دشمنانت با یکدیگر می جنگند هیچ یک از آنها تقویت نکن. هر دو را ضعیف کن.

نتانیاهو: آمریکا نباید با ایران در عراق همکاری کندبنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت که آمریکا باید ایران و افراد داعش را که به سمت بغداد در حرکت هستند تضعیف کند.

به گزارش عصر ایران، نتانیاهو همچنین از دولت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا خواست برای تحقق ثبات در عراق با ایران همکاری نکند.

وی در برنامه ای تلویزیونی در شبکه ان بی سی آمریکا گفت: آنچه که در خاورمیانه در عراق و سوریه می بینید کینه های بزرگ میان تندروهای شیعه به رهبری ایران و تندروهای سنی به رهبری القاعده و دولت اسلامی عراق و شام (داعش) است. در این وضعیت، هر دو اردوگاه، دشمن آمریکا هستند.

نخست وزیر اسرائیل ادامه داد: هنگامی که دشمنانت با یکدیگر می جنگند هیچ یک از آنها تقویت نکن. هر دو را ضعیف کن.

او درباره بحران عراق گفت: بدترین نتیجه ممکن این است یکی از این دو اردوگاه یعنی ایران دارای سلاح هسته ای شود. این یک خطای ناگهانی است که همه چیز در برابر آن کوچک است.

نتانیاهو ادامه داد: خطر بزرگ در صحنه عراق، ایران است.

وی همچنین هشدار داد ایرانی ها می توانند موضوع عراق را در صحنه مذاکرات هسته ای بکار بگیرند.

او درباره دست یابی به توافق میان 1+5 و ایران هشدار داد و گفت: چنین تصمیمی می تواند تاریخ را تغییر دهد


 
آرایش زنان ایرانی
ساعت ٦:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٤/۳ : توسط : عبدالرضا صادقی
مصرف کنندگان لوازم آرایش در ایران به طور متوسط ماهانه یک ریمل می خرند در حالی که آمار خرید زنان فرانسوی یک ریمل در هر 4 ماه است.

خبرگزاری فرانسه در گزارشی به قلم " کریل جولیان" می نویسد : زنان ایرانی با وجود قانون حجاب در این کشور پول زیادی را صرف آراستن و آرایش صورت خود می کنند.

به گزارش عصر ایران این گزارش می افزاید: به مرور زمان آرایش کردن برای زنان ایرانی همه گیر تر می شود و با وجودی که ساختار حکومت ایران جمهوری اسلامی است، اما زنان ایرانی در زمینه آرایش کردن حتی از بسیاری از کشورهای لیبرال غربی هم جلوترند.

این گزارش می نویسد: زنان ایران 38 میلیون نفر از جمعیت این کشور را تشکیل می دهند و ایران هم اکنون در منطقه خاورمیانه پس از عربستان در جایگاه دوم و در جهان در جایگاه هفتم مصرف مواد و لوازم آرایشی قرار دارد.

تینا زرین نام یک طراح لباس 30 ساله ایرانی در این باره می گوید: غالب زنان ایرانی هر روز صبح به محض برخاستن از خواب مشغول آرایش می شوند، حتی اگر بیمار هم باشند بر این باورند که باید آراسته و آرایش کرده در مجامع عمومی ظاهر شوند.

این گزارش می نویسد : اخیرا کمپانی " لانکوم " فرانسه که یک برند معروف تولید کننده  لوازم آرایشی است با گرفتن یک جشن در هتلی در تهران بازگشت دوباره خود به بازار لوازم آرایشی ایران را جشن گرفت. این جشن با دعوت بیش از 400 نفر از همکاران و هنرمندان صورت گرفت.

خبرگزاری فرانسه می نویسد : این نخستین بار پس از انقلاب اسلامی در ایران است که یک برند معروف تولید لوازم آرایش غربی که زیر خط تولید کمپانی معروف " اوریال" فرانسه کار می کند، چنین مراسمی را در ایران برگزار می کند.

بر اساس این گزارش پس از تحریم های اعمالی آمریکا پس از انقلاب اسلامی در ایران در دهه 1980 هیچ کمپانی تولید لوازم آرایشی آمریکایی در بازار ایران فروش نداشته است


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
سموم کشاورزی
ساعت ٦:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٤/۳ : توسط : عبدالرضا صادقی
از وقتی تحریم‌ها بیشتر شد،شرکت‌های اروپایی، آفت‌کش‌ها را سخت‌تر و گران تر به ما فروختند و بنابرابن سموم چینی و هندی وارد شدند.

هر چند در دولت قبل، اعتراضات عصرایران به وزارت خانه های بهداشت و جهاد کشاورزی در خصوص باقی ماندن سموم کشاورزی بر میوه ها و سبزیجات،پاسخی جر متهم شدن به سیاه نمایی نداشت،‌اما خورشید هیچ گاه پشت ابر نمی ماند و همان طور که آلوده بودن بنزین های پتروشیمی توسط مراجع مسوول تأیید شد، خبر تلخ آلوده به سم بودن برخی میوه ها و سبزیجات نیز توسط نهادهای علمی ،‌متأسفانه مورد تأیید قرار گرفته است و اینک نوبت مسوولان دولت یازدهم است که کار بر زمین مانده نظارت و کنترل بر تولیدات کشاورزی را انجام دهند و الا همان نقدی که بر قبلی ها وارد بود،‌این بار با شدت بیشتری متوجه مسوولان دولت کنونی خواهد بود زیرا جان انسان ها تعارف بردار نیست


ادامه مطلب را مطالعه کنید