انرژی خورشیدی-آفتاب الکتریک

مطالب علمی&آموزشی-خبری-دینی-انرژی های نو-برق خورشیدی
 
زندان
ساعت ۸:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٧ : توسط : عبدالرضا صادقی-09177196296
دوم این که ساعتی را سوار یکی از این تاکسی ها شوند ،کنار راننده بنشینند ، روی خود را به عنوان این که خوابند ، بپوشانند و از راننده بخواهند مانند تاکسی های گردشی ، ساعتی را در شهر بچرخند و کار کنند و درباره اقتصاد و معیشت و سیاست و دولت ، سخن به میان آورند. در این صورت ، آقای رئیس جمهور با گوش های خود چیزهایی را خواهند شنید که نه در جلسات رسمی گفته می شوند و نه در آیین های تشریفاتی و شعارزده.
مگر در زندان اوین چه خبر است؟

عصرایران ، جعفر محمدی - بعد از آن که علی اکبر جوانفکر ، مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور برای گذراندن دوران محکومیتش، بازداشت و راهی اوین شد ، جناب دکتر محمود احمدی نژاد اعلام کردند که پیگیر قضیه خواهند شد. از این رو ، ابتدا رایزنی هایی را با برخی مقامات بلندپایه انجام دادند و پس از آن که فرجی برای مشاورش حاصل نشد ، اعلام کردند که شخصاً به اوین می روند.
این در خواست با مخالفت صریح قوه قضائیه مواجه شد و کار به نامه نگاری های سرگشاده بین رؤسای دو قوه کشید که در آخرین مرحله از این کش و قوس تا کنون ، قوه قضائیه اعلام کرده است که اجازه نخواهد داد رئیس جمهور بدون هماهنگی ، وارد زندان شود.

هر چند که تقریباً همه ناظران بر تبلیغاتی بودن درخواست احمدی نژاد برای بازدید از زندان اتفاق نظر دارند ولی پیشنهاد می شود قوه قضائیه با درخواست احمدی نژاد برای بازدید از اوین موافقت کند.
ولی اگر قوه قضائیه به هر دلیل با این درخواست موافقت نکرد ، پیشنهاد می کنیم ، جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد ، از اماکن زیر که رفتن به آنها نیازی به اجازه گرفتن از اشخاص دیگر ندارد بازدید کنند.

جناب رئیس جمهور ، در نامه نگاری های اخیر خود ، بازدید از اوین را در راستای صیانت از حقوق ملت دانسته اند و اتفاقاً بازدید از نقاط زیر نیز (به عنوان مشتی نمونه خروار) می تواند در همین راستا باشد:

1 - تهران ؛ میدان ارگ ، بازار تهران - اینجا نخستین جایی است که پیشنهاد می شود دکتر احمدی نژاد به آنجا بروند و ساعاتی را در راسته های مختلف آن به گشت و گذار و بازدید بپردازند. پیشنهاد می شود ایشان در کنار چاق سلامتی با مردم و مغازه داران و نشان دادن علامت پیروزی به دوربین ها ، قیمت ها را نیز جویا شوند تا بدانند چه بر سر اقتصاد و معیشت مردم آمده و می آید؛ به ویژه توصیه می شود آقای رئیس جمهور ، از مغازه داران قیمت های یک هفته قبل ، یک ماه قبل ، یک فصل قبل و یک سال قبل را نیز بپرسند و آن را با قیمت های روز مقایسه کنند و سپس کلاه خود را قاضی کنند که با این گرانی های سرسام آور ، مردم چگونه گذران زندگی می کنند؟!

2 - تهران ؛ چهار راه استانبول -
در مسیر بازگشت جناب رئیس جمهور از بازار ، پیشنهاد می شود دقایقی را نیز از این نقطه از کشور تحت مدیریت شان بازدید کنند و قیت انواع ارز را بپرسند تا ببینند دولت ایشان چه بر سر ارزش پول ملی آورده است.

3 - اتاق مبادلات ارزی - اینجا هم از نقاطی است که رئیس جمهور بی نیاز به اذن و اجازه کسی ، می توانند حتی به صورت سرزده نیز بازدید کنند تا از نزدیک ببینند بازرگانان ایرانی برای تهیه ارز مورد نیاز به چه روزی افتاده اند و چه کمبودهایی وجود دارد که نهایتاً منجر به گرانی های بیشتر می شود.

4 - یک بنگاه معاملات املاک در هر نقطه از کشور -
جناب رئیس جمهور که دغدغه حقوق اساسی ملت را دارند ، حتما می دانند که داشتن "مسکن" از حقوق هر ایرانی است. با این حال ، سوء مدیریت اقتصادی باعث شده است خرید خانه برای میلیون ها ایرانی به یک رویای دست نیافتنی تبدیل شود.
حتماً در این بازدید به جناب ایشان یادآور خواهد شد که با قیمت امروز رهن یک خانه ، در سال آغازین ریاست جمهوری ایشان می شد همان خانه را خریداری کرد.

5 - یک بیمارستان در هر نقطه از کشور -
اگر جناب احمدی نژاد از یک بیمارستان هم بازدید کنند و پای درد دل های مردم بنشینند و ببینند که هزینه مداوای یک بیماری ساده چقدر کمر شکن است و انواع پول های زیرمیزی و رومیزی چگونه از کیسه ملت می رود و چه فجایعی در بخش درمان کشور رخ می دهد ، حتماً به یاد حقوق اساسی ملت ایران و وظیفه رئیس جمهور در صیانت از آن خواهند افتاد.

6 - سازمان ثبت احوال کشور - توصیه می کنیم جناب رئیس جمهور مردمی ، سری هم به این سازمان بزنند و از افزایش شش درصدی طلاق و کاهش پنج درصدی ازدواج طی شش ماهه اول سال جاری خبر دار شوند تا شاید از خود بپرسند که "چرا" ؟
حتماً بخش بزرگی از جواب را می توانند در دولت خود بیابند.

7 - یک کافی نت در میدان ولیعصر تهران - اگر ایشان برای چک کردن ایمیل و بروز رسانی سایت شخصی خود ، دل از اینترنت ویژه نهاد ریاست جمهوری بکَنند و دقایقی را از یک کافی نت بازدید و در آنجا کانکت شوند ، درد میلیون ها کاربر ایرانی را از دست این اینترنت کُند و فشل و آزار دهنده خواهند چشید و ای بسا فکری هم بکنند.

8 - بهشت زهرا - بازدید از بهشت زهرا ، هم به جهت قرائت فاتحه و شاد کردن روح اموات و یاد مرگ توصیه می شود و هم برای این که جناب رئیس جمهور در دفتر آمار فوتی ها ، بخوانند که سالانه چند هزار نفر فقط بر اثر آلودگی هوا می میرند و مهم ترین کار دولت ، تشکیل کمیته بحران در مواقع تشدید آلودگی هوا و شیرین کاری هایی مانند آب پاشی هواست!

9 -
شهرک آزمایش ، مرکز فرماندهی راهنمایی و رانندگی -
محرمانه ترین آمارها درباره یکی از علل مرگ و میر ایرانیانی که جناب احمدی نژاد دغدغه صیانت از حقوق آنها را دارد ، در این آدرس نگهداری می شود.
حتماً در این بازدید ، به ایشان گفته خواهد شد سهم خودروهای بی کیفیت و جاده های پر خطر در کشتار جمعی ایرانیان چقدر است.
آن وقت شاید آقای رئیس جمهور ، برای جلوگیری از ریخته شدن خون های بیشتر و یتیم شدن بچه های دیگر ، دستور توقف تولید برخی خودروهای مرگبار وطنی را صادر کنند و بخشی از پول نفتی که قرار بود بر سر سفره های مردم بیاورند را خرج اصلاح جاده ها کنند.

10 - شب ها ، از کنار خیابان ها تا زیر برخی پل های تهران - بازدید تلخی است ولی واقعیت ها را نمی توان کتمان کرد ؛ این بازدید می تواند رئیس جمهور را در جریان فسادی که اکنون آشکار و پراکنده شده و تعداد زیادی را به تن فروشی واداشته قرار دهد.
همچنین زیر برخی پل ها و داخل بعضی از پارک ها و نیز تعدادی از محلات ، می توان نمادهایی از جامعه آلوده به اعتیاد و بی خانمانی را دید که بد نیست رئیس جمهور با آنان هم دیدار کنند ، هر چند آنان نایی برای دست تکان دادن و ابراز احساسات نداشته باشند.

11 -
چند شهرک صنعتی -
دل خوش کردن به آمار چندان عاقلانه نیست ؛ به آقای رئیس جمهور پیشنهاد می کنیم از چند شهرک صنعتی در هر جای کشور که خواستند ، بازدید کنند تا به چشم خودشان ببینند که چقدر کارخانه و کارگاه ، نیمه کاره رها شده اند ، یا بر درهایشان قفل تعطیلی خورده و یا در بهترین حالت ، با حداقل ظرفیت کار می کنند؟ رفتن به این شهرک ها نیز نیازی به اجازه گرفتن از هیچ کسی ندارد.

12 - کارخانه ها و پروژه هایی با کارگران حقوق نگرفته - از کارخانه های بخش خصوصی و دولتی گرفته تا پروژه های عمرانی عسلویه و وزارت راه و ... آکنده از کارگرانی است که عمدتاً هم عائله مند هستند ولی ماه هاست حقوق نگرفته اند.
بهتر است آقای احمدی نژاد در این بازدیدها - که باز هم نیازی به مجوز ندارد - با کارگرانی که ماه هاست بدون پول کار می کنند صحبت کنند و بپرسند: پدر جان ، برادر جان ! در این چند ماه از کجا آورده اید و خورده اید و تا کی می توانید به قرض گرفتن و فروختن دارایی هایتان برای امرار معاش ادامه دهید؟!

13 - آژانس - منظور ، آژانس اتمی و این جور جاهای پرطمطراق نیست ، بلکه همین تاکسی تلفنی های خودمان است.
بازدید از یک آژانس تاکسی تلفنی ، از دو جهت توصیه می شود: اول آن که جناب رئیس جمهور با چشم خود ببینند که چقدر بازاری و صنعتگر و استادکار ، در سال های اخیر ، از صدقه سری سیاست های دولت ایشان ورشکست شده و به مسافر کشی روی آورده اند و دوم این که ساعتی را سوار یکی از این تاکسی ها شوند ،کنار راننده بنشینند ، روی خود را به عنوان این که خوابند ،
بپوشانند و از راننده بخواهند مانند تاکسی های گردشی ، ساعتی را در شهر بچرخند و کار کنند و درباره اقتصاد و معیشت و سیاست و دولت ، سخن به میان آورند. در این صورت ، آقای رئیس جمهور با گوش های خود چیزهایی را خواهند شنید که نه در جلسات رسمی گفته می شوند و نه در آیین های تشریفاتی و شعارزده.

14 -
مغازه سر کوچه - بعد از بازدیدهای پیش گفته ، بد نیست آقای رئیس جمهور ، آخر شب نیز سری به مغازه معروف سر کوچه شان بزنند تا بدانند که حتی در آنجا هم از ارزانی خبری نیست و هر جایی که بروند ، آسمان همین رنگ است.
 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۳۶
انتشار یافته: ۱۸۷
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
17
1455
مترو رو هم اضافه کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
موافقم و همچنین پیشنهاد می کنم وقتی به بهشت زهرا رفتند ، میزان سکته در جوانان را هم بگیرند چرا که 90 درصد بر اثر سنگینی فشارهای زندگی و افسردگی ناشی از آن حاصل می شود.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
خواهش می کنم از ایشون که حتما ساعت 7:30 صبح از ایستگاه امام خمینی عازم یکی از خطوط بشن و همون مسیر رو ساعت 5:30 تا 6 برگردن
ادیب
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
این آراء منفی جداً غیرقابل هضم است. یعنی کسی که منفی می‌دهد، منکر این ویرانی است؟
خداوند انشاءلله چشمان همه ما را باز کند...
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
یه سری هم به جهان پس از مرگ بزنه و ببینه چه چیزی در انتظارشه.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
آقا قربون دهنت ... این مترو ما رو بیچاره کرده ، اول جوونی له شدیم تو فشار مترو .
anar
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
میشه آن یک انتشار نیافته رو برای من بفرستی؟
یا با نقطه چین سانسوری انتشار بده
باید طرف خیلی داغ کرده باشه !!!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
آقا،پیمانکاران بدبخت طرف قرارداد با ادارات دولتی رو یادت رفت.چند ماه یک ریال از میلیاردها ریال طلب ما رو ندادن
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
سری هم به بانک ها بزنند که ببینند برای چند میلیون وام چقدر بدو بدو باید داشته باشن
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
ضمنا" یکبار هم سوار اتوبوس یا مترو شوند تا احوالات خود را از مردم بشنوند شاید که رییس جمهور به خود آید
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
یه سری هم به سوپر مارکت محله خود سر بزنند و مطمئن باشند که گرونی هم به اونجا سری زده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
14
968
جانا سخن از دل ما میگویی
پاسخ ها
حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
14 تا چیه؟ بیا من خودم 1400 تا محل مهم رو میگم دکتر بره ببینه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
این کامنت دیگه خیلی کلیشه ای شده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
11
827
عالی بود دستتون دردنکنه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
9
745
دمت گرم جعفر محمدی
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
39
512
بی خیال عصر ایران از جون خوذت سیر شدی مگه . احساساتی نشو خواهشا ما دلمون به خوندن تو خوشه این یکی رو تو از ما نگیر
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
12
667
آفرین به شما که بدون ترس که متأسفانه بعضی ها را گرفته و می ترسن حرفشون رو بزنن گفتید اجرتان با خدا
آرش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
13
477
حرف دلمون رو گفتی. دمت دمادم
عضو
|
-
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
7
594
عجب پیشنهادهای نابی واقعا روح شاه عباس صفوی شاد که نوشته اند هر از گاهی با لباس مبدل بین خلق الله تردد مینمود و از حال و روز مردم آگاه میشد نه حالا که با کلی تشریفات و بگیر و ببند که مقامات به نقاط مختلف کشور میروندو سفرهای استانی مگذارند وعدهای سر خرمن میدهندو حالی میکنند
هادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
13
816
15- توصیه میشود آقای رییس جمهور یک سری هم به زلزله زدگان اهر و ورزقان و ... بزنند تا ببینند کیفیت سرپناهی را که برای آنها آماده شده است. هر چند زلزله زدگان کمی از پایتخت دور هستند اما هزینه رفت و برگشت ایشان کمتر از سفر به نیویورک خواهد بود
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
این خدایش قبول دارم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
احسنت... به دو تا نکته خیای خوب اشاره کردی.
حمید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
من موندم آخه کجای این منفی داره
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
501
تحسین می کنم این نوشته رو. واقعا اگه خود دکتر سرکشی می کرد و اینقدر تو این شهرستانا دنبال جمع کردن رای و محبوبیت نبود، الان وضع کشور این نبود :) ...
می می
|
-
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
498
تکمیل بند اول : قیمت 1 ساعت قبل، قیمت 1 دقیقه قبل و . . .
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
احسنت
من
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
واقعاً میری سوپر مارکت هم خرید کنی میگه یه لحظه بزار زنگ بزنم ببینم امروز قیمت چنده انگاری داری طلا می خری والا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
43
دمت گرم و سرت خوش باد.
واقعا مصداق بارز این بیت هستی:
گروهی عمل دار عزلت نشین
قدمهای خاکی دم آتشین.
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
50
دمت گرم عصر ایران !

کاش راجه به استفاده ابزاری از ارزش های مردم هم حرف میزدی دردی که بیشتر از هر گرانی توان تحمل رو از ملت میگیره !
یک ایرانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
553
هم خودم و هم خانومم کارشناس ارشد تو رشته مهندسی از بهترین دانشگاه های این مملکت هستیم که به خاطر وام برای رهن خونه با چیزی حدود 200 تومن داریم زندگی میکنیم...200 تومن آقای محمدی عزیز! من و خانمم که عاشق ایرانیم همه فکر و ذکرمون شده رفتن از این سرزمین مادریمون! آقای محمدی عزیز، به قرآن ما نباید از این مملکت بریم. جوونا نباید از سرزمین مادریشون برن. کسایی که با لجاجت ایرانمون را به این روز انداختن باید برن! اشک امانم نداد! برقرار باشید
پاسخ ها
سعید
| UNITED KINGDOM |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
هم دل و دردیم عزیز بخدا نمیدونم دردم رو بکی بگم.
ناشناس
| PORTUGAL |
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
ما که رفتیم شما هم برید تا معنی زندگی رو بفهمید
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
چقدر زیاد شدیم. کسایی که عاشق ایرانیم ولی برای زندگی بهتر به رفتن فکر میکنیم. چقدر زیاد شدیم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
خوش به حالت من یا ارشد از دانشگاه دولتی بیکارم و
ازدواج برا سن 40 بعد
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
وطن آدم جایی است که دلش خوش باشد عزیز دل من.
انتظار بهبودی داری زهی خیال باطل اگه می تونی برو و یک لحظه هم تامل نکن
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
ای خدا. من کارشناسی ارشد دانشگاه تهران خوندم. گریه ان گرفت پست تو را که دیدم. ای خدا. این مردم میخوان زندگی کنن. به خدا توقع بالایی نیست.
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
زنده باشی هم وطن .. واقعا من هم اشکم در اومد و نمیدونم چی بگن... کسی که رد میکشه فقط میدونه

از آقای محمدی هم سپاسگزارم که واقعا درد ما رو مینویسه نه مثل بعضی ها به فکر رپورتاژ و حزب و گروه باشه
یک مربی حق التدریس دانشگاه
|
UNITED STATES
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
292
یک سری هم بد نیس به جیب ما مربیان حق التدریس دانشگاه بزنن که چند سال است با همان حقوق ساعتی 5800 داریم سر می کنیم. نه امنیت شغلی داریم نه بیمه و نه هیچ آینده قابل تصوری ... و هر روز هم با جان کندن کار می کنیم و همه واریزی ما از 1 میلیون آنهم دو سه ماه بعد از تمام شدن ترم، فراتر نمی رود ...
امیر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
207
کو گوش شنوا؟؟؟؟؟
سروش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
345
آقای احمدی نژاد به جای بازدید از زندان که فعلا" برای ایشان دست نیافتنی شده سری به خانواده های زندانیان بزنند تا بدانند در این وانفسای اقتصادی و گرانی ها بر خانواده های زندانیان که سرپرست یا عضو اصلی خانواده شان به هر دلیلی زندان است چه می گذرد؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
386
آقای رییس جمهور یه سری هم به خودشون بزنن بد نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
اونم گرون شده؟نه بابا!!!؟؟؟
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
185
بخش فرهنگ و هنر و سینما و کتاب و اخلاق و ....چی؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
7
247
سری هم به مردم داغدیده بروجن بزنند تا ببینند انها چه میکنند
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
233
خدا پدر و مادرت را بیامرزه نویسنده عزیز
بهتر است آقای احمدی نژاد در این بازدیدها - که باز هم نیازی به مجوز ندارد - با کارگرانی که ماه هاست بدون پول کار می کنند صحبت کنند و بپرسند: پدر جان ، برادر جان ! در این چند ماه از کجا آورده اید و خورده اید و تا کی می توانید به قرض گرفتن و فروختن دارایی هایتان برای امرار معاش ادامه دهید؟!

13 - آژانس - منظور ، آژانس اتمی و این جور جاهای پرطمطراق نیست ، بلکه همین تاکسی تلفنی های خودمان است.
بازدید از یک آژانس تاکسی تلفنی ، از دو جهت توصیه می شود: اول آن که جناب رئیس جمهور با چشم خود ببینند که چقدر بازاری و صنعتگر و استادکار ، در سال های اخیر ، از صدقه سری سیاست های دولت ایشان ورشکست شده و به مسافر کشی روی آورده اند و دوم این که ساعتی را سوار یکی از این تاکسی ها شوند ،کنار راننده بنشینند ، روی خود را به عنوان این که خوابند ، بپوشانند و از راننده بخواهند مانند تاکسی های گردشی ، ساعتی را در شهر بچرخند و کار کنند و درباره اقتصاد و معیشت و سیاست و دولت ، سخن به میان آورند. در این صورت ، آقای رئیس جمهور با گوش های خود چیزهایی را خواهند شنید که نه در جلسات رسمی گفته می شوند و نه در آیین های تشریفاتی و شعارزده.
بی نظر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
249
میتونید به اینها امار فرار مغزها ، و همچنین کسانی که به جرم انتقاد از شما گرفتارن و مزرعه های کشاورزی که دیگه توش کشاورزی نمیشه را هم اضافه کنید(یا بد اخلاقیهایی که صدقه سر شما امروز دیگه زشت نیست)
حمید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
6
186
احسنت عالی بود
شیرازی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
168
سری هم به بازنشستگان فولادبزنند ببینددبرای پرداخت چندرقازحقوق هرماه چه بلائی به سرآنها می آورند (اگربدهند29هرماه حقوق ماه قبل )
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
دقیقا پدر من هم بازنسته شرکت زغال سنگ که تحت نظر فولاد حقوق 29 می د ن اونم با چه بدبختی
امیر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
165
کاش از سال 84 این دیدگاه وجود داشت!
ugd
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
153
بخدا داریم خفه میشیم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
8
203
قیمت دلار چنده: الان یا الان.......
پاسخ ها
بهاره
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
آقا یا خانم عزیز، بسه دیگه، ما با همه چی میخوایم با مسخرگی و لودگی برخورد کنیم و جوک بسازیم..
از ماست که بر ماست...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
193
کلانتری ها رو یادت رفته
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
159
واقعیتهای جامعه را اشاره کردید. ممنون
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
236
مطمئن باشید اگر ده ها و صدها مقاله مستدل دیگر در باب گرانی بنویسید، آقای رئیس جمهور کم نخواهد آورد . زیرا به زعم ایشان مرغ یک پا دارد و اقتصاد ایران وضعش از قبل بسیار بهتر شده است!! اصلا" ایشان مدیران اقتصادیشان(العیاذبالله) از آسمان افتاده اند که اوضاع ایران را سرو سامان دهند!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
213
سری همه به بانک بزند و بطور ناشناس تقاضای دو میلیون وام کند
مسئولیت گریز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
179
جدی میگی ؟ اوه ، اوه !!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
13
ممنون
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
225
مقاله ای بسیار هوشمندانه، غیرتمندانه ، مردمی و حقیقت جویانه بود !
تشکر از عصر ایران عزیز
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
19
یه توکه پا تشریف ببرند همون سر کوچشون ... کافیه...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
156
امنیت شهر هم اضافه کنین که هر لحظه ممکنه با چاقو یا قمه کشته شوی برای یه تیکه طلا یا پول...اگر چاقو هم بزنند هیچ کس جرات کمک ندارد...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
132
بسیار عالی!
ولی بازهم ما دنبال یک قربانی میگردیم
بی شک بیش از 50 درصد مشکلات امروز به شیوه ی مدیریت ایشان برمی گردد!
اما...
واقعا تنها ایشان مسئول این نابسامانی هستند.
آیا برنامه های ایشان طی این یکی دوسال مشکل پیدا کرده است!
و هزاران .....
اول از همه من خواننده این سطور تا شما نویسنده این سطور و سایرین
که همیشه دنبال یک نفر می گردیم کهحتی عقده ی عقب ماندگی شخصی را هم به گردن آن بیندازیم
هرگز با شهامت از ابتدا رفتارهای اشخاص را در هر مقام و مسئولیت نقد نکردیم
همیشه با به به و چه چه به استقبال رفتیم و با بدترین شکل بدرقه کردیم!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
مطمتنا ایشان بزرگترین مقصر هستند. زیرا اگر توان مدیریت کشور را ندارد دلیلی ندارد دو دستی صندلی قدرت را بچسبد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
94
دکتر جان همه اطلاعات قابل استخراج از نتایج بازدیدهای پیشنهادی را کاملا می داند، اگر قرار بود تاثیری برایش داشته باشند مملکت این همه مصیبت دار نمی شد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
121
پیشنهاد میشود رییس جمهور به مناطق جنوبی تهران رفته و به طور سرزده میهمان یک خانواده باشند.بروند اشپزخانه و در یخچال را باز کنند.
ایا اندوهگین نخواهند شد؟
پاسخ ها
مهدی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
یخچالی که تو برق نیست رو واسه چی باز کنه!!!
رسول
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
118
دو مورد هم من میگویم جناب آقای محمدی:
1.ناشناس به بانکهایی که وامهای کلان پرداخت میکنند سر بزند و پانصد هزارتومان وام درخواست کند(حقوق یک ماه یک کارگر)
2.به عنوان ارباب رجوع ناشناس به یکی از دستگاهای اجرایی مراجعه کند
حسینی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
94
عصری جون شماباورت میشه که مثلاآقایون ازوضعیت مردم خبرندارند؟نیازبه زحمت ایشون نیست همین که استخوان لای زخم مردم نذارند مارابس!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
8
65
قیمت دلار چنده: الان یا الان.......
حسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
114
مثل همیشه درد جامعه را به بهترین شکل بیان کردید و به عنوان یک ایرانی خوشحال هستم که هنوز توسط عصر ایران درد ها بیان می شود. اما واقعا میخواهم بدانم که آقای احمدی نژاد از این همه فشار اقتصادی بر مردم خبر ندارند؟ آیا نی دانند که چه بلایی بر سر اقتصاد ایران آورده اند ؟ چند سال باید بگذرد تا دوباره به وضعیت اقتصادی چند سال قبل برگردیم؟ تولید در مملت از بین رفته است . آگر اینها خیانت به کشور نیست پس چیست؟ مراجع نظارتی و مجلس نیز که وامانده شده اند.
علی تهرانی
|
UNITED STATES
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
91
همه اینها جاهای مناسبی برای سرکشی دکتره.ولی زندان اوین کلاسش بالاتره!
محمد قاسمی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
161
لطفا یه سری هم به صدا و سیما بزنه ببینیم منبع اخبار گل و بلبلی کجاست ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
به به واقعا گل گفتی البته این رسانه میلی که شده وکیل مدافع مردم اروپا.همه دنیا از نظر این رسانه جهنمه و ایران بهشتتتتت...!!!!!!!
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
6
137
15- دریاچه ارومیه- تا ببینند چه بلایی بر سر این گنجینه زیست محیطی آمده و چه تدابیری تاکنون برای نجات این دریاچه اندیشیده شده!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
دریاچه ارومیه و بحران های زیست محیطی بسیاری که سراسر کشور را فرا گرفته....
راد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
118
درود به شرف این نویسنده.
ناشناس
|
-
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
6
110
جالب بود. فقط برای گفتن این حرف ها یه کم دیر شده. دیگه کار از کار گذشته کاش این شناختی که مردم پیدا کردن 7 سال پیش داشتن......
پاسخ ها
ناشناس
| GERMANY |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
داشتن برادر اما گوش شنوایی نبود
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
113
یه سری هم به فوق لیسانس های بکار بزنید
رعنا
|
-
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
69
خیلی خوب گفتین .مرسی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
139
نویسنده عزیز مگر رییس جکهور عزیز ما بیکارند که این کارها را انجام دهند پس چه کسی مدیریت جهانی کند؟؟؟و همه جای جهان را مدیریت بریزند؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
138
بهش بگین با اون خنده هاییکه تا عمق وجود ادمو می سوزونه می خنده و میگه """""""ای جان کی گفته گرونی هست
شما حتماً از ایادی استکبار هستید که این حرفارو می زنی
اصلاً گرونی نیست ببینید آمار کاهش قیمتها رو نیگاه کنین ایناهاش توی دسته منه:
دیروز در مرکز مبادلات ارزی دلار بود 2546 تومن امروز با تلاشهای بی وقفه اونو کردیم 2545 تومان ببینید چه کار بزرگی کردیم
اونوقت شما ینا رو نمی بینید گیر دادین به یه دبه ماست
"""""


عصر جون بزن اینو
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
118
می تونن با زندانیای اوین که الان تو مرخصی هستن و به خاطر ایشون تو زندان بودن برن حرف بزنن. نیازی هم به اجازه نیست
ناشناس
|
-
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
236
21
اگر چه موضوع جالبی است ولی غیر منصفانه است خصوصا در خصوص قیمت مسکن جواب خدارا چه می دهید
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
شما هم بد نیست یه سری به بنگاه ها بزنید و جواب خودتونو بگیرید فعلا
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
خیلی نظر باحالی بود :جالب!! غیر منصفانه!! پس فشار به اونجا ها هم رسیده؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
132
همه این ها رو گفتی.... ولی نگفتی که یک سر هم به برخی از خانواده های جانباز بزنند که با چه مشقتی پول دوا و دارو خود را ه دست می اورند. همون جانباز هایی که افتخارشان این شده که فرصتی پیش امده تا آقای رئیس جمهور چفیه را به گردن خود بیندازد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
68
چه سود...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
70
خیلی جالب بود. دست مریزاد نویسنده عزیز
دانشجو
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
109
بهتره سری هم به دانشگاه ها و مراکز علمی بزنن که به خاطر رفتارهای نا بخردانه ایشون گرفتار کمبود بوجه و مواد برای کارهای تحقیقاتی شدن. کارهایی که به خاطر نبود مواد(به دلیل تحریم) میبایست نیمه تمام رها بشن و دانشجو رو مجبور به داده سازی ( از مواهب دولت عادل) میکنن و اون وقت همین داده های ساختگی رو ملاک رشد علمی میدونن.
ahamad
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
83
واقعا متشکرم از اینکه یک رسانه هزینه واگوئی واقیتها را به جان می خرد و این جمله معروف که جانا سخن از زبان ما می گوئی
آقای احمدی نژاد برای یک بار هم که شده به مردم راست بگو جرات داشته باش به اشتباه خودت اعتراف کن مردم کمرشون شکسته شد این اون عدالتی بود که ازش صحبت می کردی پولدارا , پولدار تر شدن غعفا هم ضعیف تر و طبق متوسط سابق هم الان توانائی پوشش هزینه های خودشونو ندارن
من مجبورم به شما هشدار بدم که از خدا بترسید
گر مسلمانی انست که من میدانم
وای اگر از پس امروز بود فردائی...
امین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
207
رییس جمهور خوب بلده تو 8 سال 8 بار بره نیویورک سر بزنه به مردم اونجا

خاتمی 8 سال رییس جمهور بود فقط 1 بار رفت نیویورک اونم 18 نفر رو با خودش برد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
65
تشکر از عصر ایران
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
13
94
یعنی رئیس جمهور نمیدونه؟؟ عنوان رئیس جمهور خودش همه چیز را به یاد انسان می اندازد، بنابراین دلمان را خوش نکنیم. از این خبرا نیست... انشا الله در انتخابات 92 اشتباهمان را جبران کنیم!!
پاسخ ها
سعید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
چجوری میخواهی جبران کنی عزیزم؟!؟
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
فکر می کنی تو نابسامانی تا تابستان 92 چیزی از کشور مونده که کسی بخواد اصلاح کنه ؟! هوم ؟
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
89
سلام عصر ایران ؛‌دستت درد نکنه
ولی من مطمئنم این آقا محمود گوشش به این حرفها بدهکار نیست ،‌باور ندارید همین متن رو براش بخونید ببینید چه جواب هایی نامربوطی می دهد
خدا خودش کمک کنه.
میثم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
91
جعفر محمدی امیدوارم باز هم از این مقاله ها بنویسی جیگر همه حال اومد،...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
3
123
توصیه می کنم در این سفر ها سایر قوا خصوصا نمایندگان مجلس نیز ایشان را همراهی کنند چرا که همه مسئولین در وضعیت موجود دخیل هستند . عصر ایران اگر بیطرف هستی درجش کن .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
116
یک سری هم به لیست مصوبات سفرهای استانی بزنند بد نیست!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
6
واقعا پیشنهاد خوبیه این گوی واین میدان
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
6
واقعا که گل گفتی
reza
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
24
یه سرم به کیش بزنن هم احوال درسی پسرشون رو بگیرن هم گرفتاریهای مردم بدبختی مثل ماکارگران کیشی رو که چطوری زندگی میگذرونیم در کنا پولدارای وبرج سازا
نیک بین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
14
قلمتو عشقه جعفرجون!
یه ایرانی
|
UNITED KINGDOM
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
7
جانا سخن از زبان ما می گویی؛
دمت گرم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
31
پیشنهاد برای سرد زدن

دفتر ازدواج و طلاق
مسکن مهر
راه آهن شیراز اصفهان
BRT و اتوبوس شرکت واحد
جنگل ابر
دریاچه ی ارومیه
تیمارستان ها
فرودگاه امام


و در نهایتم یه سفر ونزولا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
31
بدون محافظ ساعت 10 شب به بعد تو خیابانهای تهران برای مشاهده امنیت
مهدی
|
SPAIN
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
13
آفرین .... آآآآآآفرین، حرف دل مردم رو زدی
حسین
|
UNITED STATES
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
14

یک سری هم به شرکت کامپیوتری ما بزن ببین به چ

حبیب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
129
2
آقای جعفری وعصر ایران: اگر یک کمی وجدان داشتید ومیزان عملکرد آقای احمدی نژاد را درهمه ی قسمتها بررسی وهمچنین اوضاع اقتصادی کشورهای اروپایی وآمریکا را هم بررسی بفرمایید ,سپس عینک سیاسی وبد بینی را بردارید وبا یک مثقال وجدان اگر داشته باشیدمتوجه می شوید همه جای دنیا در بحران اقتصادی هستند ,نه فقط ایران
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
حیف که تو اروپا مثل آقای محمدی نیست که به رییس جمهورای اونا بتازه!!
مریم
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
معلومه که فقط ازتلویزیون میلی ایران و روزنامه کیهان اطلاعات میگیرید.برای اروپاییها وآمریکا افزایش چند دهم درصید تورم بحران است وبه خاطرش اعتصاب میکنند و...اما اینجا اگر از گرسنگی هم بمیری و تورم 100% هم باشه نباید حرفی بزنی چون به تریج قبای آقایون برمیخوره!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
دلم برای ملت امریکا سوخت !!!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
معلومه مدام پای اخبار صدا و سیما هستی نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
reza
| FRANCE |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
مثلا تورم 2 درصدی در اروپا و آمریکا رو ببینیم
داداش گلم تورم در عراق جنگ زده 6 درصده قراره چیه و ببینیم؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
24
ببینم ناهار خوردین؟!!!
پاسخ ها
AliMT
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
این حرفت واقعا سنگین بود!
ناشناس
|
KUWAIT
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
13
از ماست که بر ماست. خودمونیم که به هرکس اجازه میدیم هرکاری بکنه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
16
دریاچه اورمیه هم کههههههههههههههه .................
shahed
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
17
پیشنهاد بسیار وزینی بود
سری هم به کارخانجاتی که چندین ماه است نتوانسته اند حقوق کارگرانشان را بدهند هم بزنند بد نیست
لیالی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
15
خیلی خوب نوشتید!! آفرین! این بیکاری ها این افسردگی ها رو کلا نمی بینن! این فساد رو نمی بینن ولی اوین عجیب نگرانشون کرده! یه طوری برنامه ریزی کنید که پای بقیه به اوین با نشه
بیات
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
21
ایشان ازتمام اینها خبر دارند یکی از اعتقادات جریان انحرافی همین است که با افزایش فقروفساد در ظهور امام عصر(عج) تعجیل می شود.(بازهم این نظر رامنتشر نکنید)
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
12
نمایشگاههای ماشین تخت طاووس هم برن.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
13
15 -صد دبیرستان با رشته ریاضی فیزیک و تجربی که بعد اظهر های هر روز با فشار وزیر ! آموزش و پرورش پنج شنبه هایشان باید تعطیل باشند و بعدازظهر ها و در 5 روز اول هفته از ساعت 1 تا 3 دروس هندسه تحلیلی فیزیک شیمی زیست شناسی انتگرال دیفرانسیل و ... را بخوبی!!!!!!!!!!! یادبگیرند و بازوهای انقلاب اسلامی شوند!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
23
32 روز پیش پلاستیک دسته دار 1 کیلویی سفید خریدم کیلویی4000 تومن، امروز رفتم بخرم گفتش شده کیلویی 8000 تومن.
کی باید جواب بده ؟؟
راستی اگر کسی هست که سر کوچشون پلاستیک ارزون میدن بگه تا بیاییم بخریم !!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
6
29
این کسانی که منفی میدهند یا کورند و بی عار یا پاچه خوار و خا.....
میزان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
10
دست مریزاد
خسته
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
11
پاینده باشی عصر ایران .
اسماعیل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
15
خدا پدرت را بیامرزه
آقای رییس جمهور مردم خسته شده اند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
15
خیلی عالی نوشتی آقای محمدی
من به هر کسی این حرف رو نمی زنم
yaser
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
28
آی ملت فریاااااااااااااااااااااااااااااااد
به دادم برسید
چرا خودرویی که خریدش نقدی و تحویل 1 ماهه بود الان شده 3 ماه,تحویل نمیدین؟
به خدا 2 تا وام گرفتم و 3 بار قسطاشو دادم,آبروم رفته از بس قرض گرفتم
به کی بگم دردمو به کیییییییییییییییییییییییی؟
تا کی آخه باید خون دل بخوریم و هیچی نگیم!!!!!!!!!!!
به خدا حالم از همه چی بهم میخوره
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
10
گل گفتی برادر درضمن همه مسئولین میدونن وضعیت معیشتی مردم چطوره ومملکت در چه وضعی فقط خودشون به خوشخیالی زدن
بنده عاصی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
11
هرکس از جمله آقای احمدی نژاد میبایست هرلحظه به وجدان خود سری بزنند، دراین محل (وجدان)، فقط خود فرد است و خدا ،
فلاح
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
27
به شکرانه این 14 بند که نشانه رسالت شما در رسانه میباشد از خداوند می خواهیم که عنایات 14 معصوم را به شما عطا نماید.
ولی متاسفانه خرابی به حدی است که نمی توان در کوتاه مدت اصلاحی انجام داد.
یاد شهید بزرگ ابوالحسن کریمی بخیر. ایشان می گفت ما انقلاب کردیم تا ارزش ها بماند. و یاد دکتر شهید بهشتی بخیر که می گفت " ما تشنگان خدمتیم و نه تشنگان قدرت " . چقدر از اهداف متعالی انقلاب فاصله گرفته ایم. حقوق مستضعفان و پابرهنه گان در کجای این مرز و بوم حفظ می شود. آیا دست و پا زدن بر اریکه و توسل به دروغ ، مکر و حیله برای حفظ آن تا کی ادامه پیدا می کند.
من از خداوند بزرگ فرج مولایش را استدعا دارم تا نسیم خوش طعم عدالت را بر گستره هستی بتاباند تا دل های بی قرار به نور او طهارت یابد. امان از هوای نفس و امان از هوای نفس ...
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
توصل!نه توسل.
amirm
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
16
واقعا واقها حال کردم این رو پرینت می گیرم و نگه می دارم خیلی قشنگ بود .

خسته نباشید سایت دوست داشتنی عصر ایران
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
29
جعفر محمدی عزیز
این چندمین باراست که مطالب تو را می خوانم.
انسان های شجاع و قهرمانی مثل تو توی این روزها کم پیدا میشن.
گرچه برات ممکن بود که تو تیم مطبوعاتی رییس جمهور باشی و الان میلیونی پول به جیب بزنی، اما راه شرافت و انسانیت رو انتخاب کردی و حرف دل مردم را از زبان عصر ایران میزنی...
برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم و از خدای بزرگ می خوام که حافظ جانت و سلامتیت باشه و از دسترس گرگ ها دور باشی.

و اگر با من موافق بودی، روزی با همین قلم شیوا و رسات توی یه مطلبی مفصلی مثل همین مطلب امروز، به مردمان ایران یادآوری کن که :
خلایق هر چه لایق...
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
دست جناب محمدی درد نکنه و پیشنهاد شما هم بسیار وزین بود
یاد انتخابات سال 84 بخیر. چقدر این اصلاحاتیا داد زدند که این چه جوریه باز تو کت ملت نرفت
خلایق هر چی لایق
Aidin
|
UNITED STATES
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
16
پیشنهاد می کنم نخست به ایران هم سری بزنه...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
15
به قول وزیر صنعت !! سر هم به بورس کالای ایران بزنند و ببینند چه خبره اونجا!!!! وای وای وای
بابک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
25
یک سر به جلو ی سفارت خانه های اروپایی بزنند ویا یک سر به سفارت امریکا و کانادا در ترکیه و دوبی بزنند ببینند که چطور مغز های ایران زمین جهت فرار از ایران هر دردسری رو تحمل میکنندو....
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
13
عالی بود حرف دل مردم بود لطفا بازهم ادامه بدید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
10
مرحبا واقعا آفرین گل گفتی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
36
یه سری هم به عصر ایران بزنن تا بفهمن دلیل درج نکردن بسیاری از نظرات چیست!! یا اینکه چرا بعضی از خبرها اصولا نباید نظر داشته باشن!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
10
مرحبا واقعا آفرین گل گفتی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
12
حتما خودش می داند چه خبر است.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
24
حتماً در این بازدید به جناب ایشان یادآور خواهد شد که با قیمت امروز رهن یک خانه ، در سال آغازین ریاست جمهوری ایشان می شد همان خانه را خریداری کرد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
12
اوه ! اوه! جدی ؟؟!!
جواد جوادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
23
کاش بجای این همه سفرهای استانی پر هزینه و بی خاصیت که نتیجه آن ایجاد تورم میکرد سری به این اماکن که نام بردید میزد کاش!!!
سید مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
27
یک سری هم به فیش حقوقی ما نیروهای شرکتی بزن داش محمود جونم که توی این 4 سال تکون نخورده
آرش دزفولی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
37
درود به شرف نگارنده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
50
یه سرم بیان خونه ما .700هزار تومن بهشون میدیم.برن دوتا قسط198هزارتومنی یه قسط 280 هزار تومنی بدن و بعدشم بیان مدیریت کنن امور خانه و خانواده را....مدیریت جهانی بعد از کسب نمره قبولی در این مدریت
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
2
42
مطلب جالبی بود ولی همان طور که می دانید و خودشان هم گفتند ایشان روزنامه ها و رسانه ها را نمی خوانند (رجوع شود به خبر دیدار ایشان با تیم ملی قبل از بازی کره) پس کلاً نظرات و پیشنهادات ما کوچکترین اهمیتی ندارد و فقط اعصاب خودمان را به هم میریزیم. و از نظر ایشان ما خائنینی هستیم که آب به آسیاب دشمن میریزیم و بزرگنمایی میکنیم پس میبینید که فایده ای ندارد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
3
این جور جاها اگه بره که ممکنه بهشون توهین بشه ضمنا تبلیغات و سر و صدایی هم نداره. ! برای چی بره؟ نیویورک خیلی بهتره!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
4
گوش اگر گوش رئیس جمهور مردمی و ناله اگر ناله ملت مظلوم چیزی که البته به جایی نرسد فریاد است
بدبخت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
4
البته به نظر من مسئولین وقت سر زدن به ایران را ندارند چون جاهای واجبتر مونده.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
7
1
عصر ایران من از نتم راضیم 128 هست
تا چند وقت پیش دی اس ال از آرزوهای دست نیافتنی بود :دی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
2
تا بوده همین بوده

مشکل اصلی همین مردم هستند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
5
ایشان همین قدر که مغازه محلشان را بازدید می کنند کافیه !!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
5
از ماست که بر ماست
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
9
محل نامشخص ارسال پارازیت (سونامی سرطان) رو هم به لیست اضافه کنید!
ایکس
|
-
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
3
فوق العاده بود
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
5
اینهمه نظر غیرفابل انتشار بوده؟؟!!
ایلیا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
12
2
سلام عصر ایرانی . من دل خوشی از احمدی نژاد ندارم اما خوبه تو هم یه کم به اندازه سر سوزنی معرفت داشته باشی و همه گناه را به گردن دولت ندازیم . مثلا نیروی انتظامی زیر نظر قوه قضائیه فعالیت میکنه . پول ون را از دولت میگره اما به امنیت که میرسه جا خالی میکنه . خودمونیم انگاری خیلی بهتون سخت گذشته که این بنده خدا میخواد از اوین یه بازدید کنه هر روز دارم سایت شما را نگاه میکنم انگار بد جور کک تو لباستون افتاده چه اشکال داره ایشون بازدید کنه و نقاط ضعف این قوه را با مردم در میان بذاره یه کم معرفت و صداقت و مردونگی خوبه داشته باشید . هر چند میدونم این نظر را جرات نمیکنی بذاری
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
4
درود برشما.کم گفتی خو ب گفتی.ازته دلم گفتی
محمدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
4
عمو جعفر عالی بود خیلی ممنونم........
abdi
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
3
قربان طرزتفکرعصر ایران هرچند دیر حرف دل میلیونها انسان شریف وباشخصیت که هرکدام به صدتا رییس این چنینی می ارزد گفتند متشکریم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
1
خوب بود
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
5
مگر قرار نبود آخ نگید اینه همه آخ . باید کاری کنید پوستتان کلفتر از اینا حرفا باشد ای مردم نافرمان نازک نارنجی آخ گو
عباس
|
NETHERLANDS
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
1
اینایی میگید درست باید بچشم خود ببیند نمیدانم چرا برای بازدید از زندان این همه دست وپای خودرا گم کردند مگه بازدید از زندان اینهمه حاشیه روی دارد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
6
0
اقای رئیس جمهور دروره اول شما بسیار عالی ولی دوره دوم از تمام ریاست جمهوریهای قبلی بدتر بود جز حرف هیچی ندیدیم
خود احمد
|
UNITED STATES
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
2
بابا دمت گرم با این دلسوزی ات
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
3
دانشگاه ها و اساتیدی که فقط فکر جیبشون هستند و ارزش علمی ندارند رو اضافه کنید. حق جذب فرزندان اساتید رو هم اضافه کنید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
1
8
انتشار یافته: ۱۴۶ غیر قابل انتشار: ۲۹۷
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
4
1
آقای مشائی به جای ایشون بین مردم میچرخه و قطعا گزارشاتشم به آقای دکتر تقدیم مینمایند.!!!!!!
منتظر
|
UNITED STATES
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
11
منم پیشنهاد دارم جناب رییس جمهور یه سر هم بروند پشت بام یکی از منزل دوستان ویه نگاهی هم به اطراف بکنند ویه شمارشی از دیشهای ماهواره ها داشته باشند؛شاید میزان نفوذوتاثیر صداوسیما رو تو خونه های مردم متوجه بشن
دل سوخته
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
3
هر آنچه از دل برآید، بر دل نشیند
علی اکبری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
5
یکی از بهترین نوشته هائی است که در چند روز اخیر منتشر شده است بلی آقای رئیس جمهور واحدهای تولیدی دیگر یکی بعد از دیگری تعطیل نمی شوند بلکه دسته جمعی تعطیل و کارگرانش راهی ادارات کار و دادگاهها می شوند تا علیه کسانی شکایت کنند که تا دیروز عزیز بودند و از سیاستهای لج بازانه مسئولین دولتی به این روزگار گرفتار شده اند بانکها دست به مزایده کالاهای واحدهای تولیدی زده اند همین فردا کالای واحد تولیدی را به یک سوم بهای رسمیش به غاصبان کمین کرده می فروشند از واحد تولیدی هم جریمه طلب می کنند و هم سود و در عوض واحد مذکور تعطیل و دست بند بر دستان کار آفرینان زده می شود آدرسش شهر تبریز شهرک سرمایه گذاری خارجی است برین تحقیق کنین و متاسفانه بزرگان اجرائی کشور هم در فکر نامه نگاری و بازدید از زندان و ... هستند نمی دانم به شهدا و انقلابیون بیچاره چه جوابی داده خواهد شد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
0
8
بگید یه سر هم بیان خونه ی ما.